Březen 2011

Pondělí... ani nevím kolikátého..

28. března 2011 v 19:29 | Charlie |  Charlie
Jeejku holky, hrozně se omlouvám, že jsem se vůbec neozvala. Měla jsem furt něco a vůbec jsem neměla čas se ozvat a když už byl, tak jsem zapomněla napsaný článek uložit. Se svou úspěšností jsem opět na bodu mrazu, ten stres mi opravdu moc nepomáhá. Doufám, že vy jste si vedli narozdíl ode mě skvěle, když ne já tak aspoň vy ;) Dneska jsem nějaká nafouklá, asi jsem si vybrala špatné pečivo :D
Rachel Bilson v nááádherných šatech s krásnou postavou :/

STOP cukrům!

16. března 2011 v 20:18 Charlie

Ahoj,

zahajuji dny bez sladkého! Dříve když jsem např. týden nejedla žádné sladké, a že to byl boj, protože jsem milovník čokolády, jsem za týden shodila mnohem víc! Normálně si ani čaj nesladím pouze kafe, ale to zase nesmím zak často. Je to boj, ale věřte, že na váze se to projevuje znatelně! Stačí vydržet... Proto jsem se rozhodla zapisovat si to sem na blog, abych to vydržela co nejdéle a třeba vás ke dnům bez cukrů podpořila!
Jinak, dnešek a včerejšek žádný cukr nebyl, a doufám, že ještě nějakou chvíli nebude!

Něco co chceme!

16. března 2011 v 16:38 | Charlie |  Thin and Slim


Thin video

16. března 2011 v 16:11 | Charlie |  Thin and Slim
Video z mého starého blogu:)Fitness thin

15. března 2011 v 20:29 Thin and Slim
Nejkrásnější!!! :)Když vás honí mlsná

15. března 2011 v 18:01 Tipy a Triky
Prodávané koktejly a míchané nápoje jsou často ohromné a plné přidaného cukru. Ty největší mohou mít až 1000 kalorií!! Když si však uděláte koktejl sami, máte kontrolu nad jeho velkostí, chutí a přísadami, jediné co potřebujete, je mixér a správné ingredience.
Následující výživné krémové koktejly obsahují vše co potřebujete pro úspěšný začátek dne. Nemusíte je mít jen k snídani, poslouží jako rychlá svačina i dezert po hl. jídle.

Broskvičkový kotejl

1 šálek odtučněného mlékaVšechny přísady dejte do mixéru a mixujte do hladka asi 2 minuty.
1/2 šálku mražených broskvíOvesné vločky udělají z tohoto nápoje výborné kompletní jídlo 1 porce
1/4 šálku jemných ovesných
vloček.

A new beginning!

15. března 2011 v 17:24 | Charlie |  Charlie

Ahoj,


kdo chodil na můj blog doublethin.blog.cz tak určitě bude vědět o koho se jedná! Kdo ne tak se ráda představím.
Letos mi bude dvacet měřím cca 175cm a váha ??? No škoda mluvit! Od poslední návštěvy mého starého blogu se vše zvrtlo a já jsem prostě se s vou postavou naprosto v háji! Ale! Hrozně mě to období hubnutí a navštěvování ana blogů bavilo a teď mi to hrozně chybí. Hubnout se snažím pořád, jenže víte jak to chodí... Je to se mnou spíše horší a horší, než abych ze sebe měla radost. Můj starý blog jsem opustila z jednoho prostého důvodu... Ztráta hesla, nebyla jsem tam tak 2 roky a nevím jaký bylo heslo ani jaký byl e-mail pro zaslání nového. Ale doufám, že si i tento blog získá na své popularitě jako doublethin!